davut cigdem tambahar

Çiğdem TAMBAHAR

1995 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Fakültesi’nden mezun oldu. Mezun olduğu günden buyana çeşitli tasarım ve uygulama firmalarında aktif olarak yer aldıktan sonra kurduğu DT MİMARLIK firmasının bünyesinde tasarım ve uygulama konusundaki tecrübelerini, kendi çizgisini devam ettirmek için kullanmaktadır.

Davut TAMBAHAR

2003 yılında Bilkent Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre tasarımı bölümünden mezun olduktan sonra, çeşitli tasarım ve uygulama firmalarında aktif olarak yer aldı. 2008 senesinde kurduğu DT MİMARLIK firması ile kendi çizgisini, proje ve uygulama dalında devam ettirmektedir.

Biz kimiz:

DT mimarlık 2008 yılında mimarlık & iç mimarlık, tasarım ve uygulama hizmetleri vermek amacı ile kurulmuştur. Firma kurulduğu günden itibaren genel olarak kişiye özel mekanlar tasarlamak ve yaratmak konusunda harcadığı eforla konut projeleri üzerinde yoğunlaşmıştır. Bunun dışında uluslar arası ve lokal birçok firma ve markaya danışmanlık ve uygulama hizmetlerinde bulunmuştur. Son yıllarda ki talep ve istekler sayesinde, tasarım ve uygulamasını yaptığımız ofis ve idari bina projelerimiz ile konut dışı alanlarda da yoğun bir hizmet vermekteyiz.

Felsefemiz:

Müşterilerimizin yenilikçi ve cesur arayışlarını mevcut tecrübelerimizle birleştirip günümüzün imkanlarından ve yeniliklerinden de faydalanarak mekanlar oluşturmak, kullanıcılarının içindeyken rahat hissetmelerini sağlayabilmek tasarımcı olarak hedefimizdir. Doğru tasarım, kullanıcının ihtiyaç ve alışkanlıklarını yorumlayıp kendine özgü detaylarla çözüme ulaştırmaktır. Bu tasarımı doğru performans ile ( zamanlama-maliyet ) birleştirmek işimizin önemli bir parçasıdır. Mekanların konseptlerini oluştururken kullanıcının sosyal yaşantısı, alışkanlıkları, ihtiyaçları, arayışları en önemli rehberimizdir. Tasarımlarımızın kalitesi detaylarında gizlidir.

Günümüzün imkanlarının bize sunduğu teknolojik yenilikler, çağdaş malzeme seçenekleri, vb. birçok olgu, günümüzde mimarlık mesleğini yapan herkes gibi bizi de geçmişe göre şanslı kılmakta. Bütün bu imkanlarımıza rağmen her geçtiğimiz gün hızla değişen tasarımları ve kişisel beğenileri takip edip DT MİMARLIK olarak bunları mimari çizgimiz ile yorumlayarak projeye özgü çözümlerle birleştiriyoruz. Bütün bu projenin başlama ve bitme sürecinde müşterilerimizle girdiğimiz paylaşımlar sayesinde onlarla bir aile olmamız işimizin bize sağladığı en büyük armağan. DT MİMARLIK olarak geçirdiğimiz bu zaman zarfında benimsediğimiz prensipler ve ilkelerle yolumuza devam ederek, bu süre içerisinde yaptığımız gibi bundan sonrasında da konut, ofis, mağaza ve sosyal mekanlar gibi iç ve dış mekanlarla ilgili çağdaş tasarımlar ve projeler sunmaya devam edeceğiz. Her gün biraz daha büyüyen bir aileye sahip olmaktan çok mutluyuz ve bunun parçası olan bütün herkese teşekkürlerimizi sunarız.

Ekibimiz

 • DT Mimarlık selin

  Selin DEMİRBAŞOĞLU

  Mimar

 • DT Mimarlık a ece koc

  Ece OKUR

  İç Mimar

 • DT Mimarlık tarkan aslan

  Tarkan ASLAN

  Görselleştirme Uzmanı

 • DT Mimarlık cisil camlibel

  Çisil ÇAMLIBEL

  Asistan

 • DT Mimarlık huseyin kilic

  Hüseyin KILIÇ

  Şantiye Sorumlusu

 • DT Mimarlık emre tambahar

  Emre TAMBAHAR

  Stajyer

Ödül

Bu site en iyi deneyimi sağlamak için çerezleri kullanmaktadır. Bu web sitesini kullanmaya devam ederek, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz.

web tasarım